Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Oferty pracy

Najważniejszym zasobem firmy są wykwalifikowani, odpowiedzialni i zmotywowani pracownicy. Tworzymy innowacyjne kompleksowe rozwiązania informatyczne dla biznesu. Naszymi klientami są firmy produkcyjne, handlowe oraz usługowe średniej wielkości odnoszące sukcesy zarówno w kraju, jak i na rynkach międzynarodowych. Pomagamy naszym klientom w zwiększaniu ich konkurencyjności poprzez wysoce zaawansowane usługi doradcze.

proALPHA Polska przywiązuje dużą wagę do podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników. Zapewniamy możliwość stałego rozwoju zawodowego w formie szkoleń (zarówno w zakresie wiedzy merytorycznej, jak i umiejętności interpersonalnych), kursów oraz studiów podyplomowych. Rozwój pracowników następuje także poprzez wzajemne dzielenie się fachową wiedzą, szkolenia zewnętrzne oraz szkolenie w miejscu pracy, tzw. "on the job training".

W związku z pozyskaniem nowych oraz dynamicznym rozwojem naszych dotychczasowych klientów, w odpowiedzi na rosnące oczekiwania, aktualnie planujemy wzmocnić nasz zespół m.in. o nowych konsultantów ds. wdrażania systemu ERP w obszarach szeroko rozumianej logistyki, produkcji oraz finansów i controllingu.