Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA - Szybka droga do sukcesu

Grupa proALPHA to działający na międzynarodowych rynkach dostawca oprogramowania dla średniej wielkości przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych. Rozwiązanie biznesowe proALPHA to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych systemów klasy ERP dostępnych obecnie na rynku. Pakiet oprogramowania uzupełniają wysokiej jakości fachowe usługi doradcze. Obecnie ponad 1800 przedsiębiorstw pracuje z systemem proALPHA. Grupa chce w dalszym ciągu rozwijać się szybciej niż rynek i dlatego poszukuje wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników. Na pytania o karierę w firmie odpowiada dr Paweł Kużdowicz, Dyrektor Zarządzający proALPHA Polska Sp. z o.o.

Najważniejszym zasobem firmy są wykształceni, zmotywowani i odpowiedzialni pracownicy. Stale poszukujemy wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników. Nasi klienci to odnoszące sukcesy przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe średniej wielkości, oferujące swoje produkty i usługi na międzynarodowych rynkach. Znakomicie przygotowani konsultanci i programiści firmy proALPHA wspierają takich wymagających klientów w zwiększaniu konkurencyjności swoich przedsiębiorstw.

Firma przywiązuje ogromną wagę do podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników, co sprawia, iż niewątpliwie jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą. Zapewniamy możliwość stałego rozwoju zawodowego w formie szkoleń (zarówno w zakresie wiedzy merytorycznej, jak i umiejętności interpersonalnych), kursów oraz studiów podyplomowych. Rozwój pracowników następuje także poprzez wzajemne dzielenie się fachową wiedzą, szkolenia zewnętrzne oraz szkolenie w miejscu pracy, tzw. "on the job training".

Jesteśmy stabilnym pracodawcą. Pracują u nas wysokiej klasy specjaliści. Zatrudniamy także absolwentów naszych uczelni partnerskich m.in. Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Politechniki Śląskiej, którzy w naszej firmie mają doskonałe warunki rozwoju zawodowego.

W związku z powstawaniem nowych przedsiębiorstw i dynamicznym rozwojem firm z naszego regionu planujemy zwiększyć liczbę naszych konsultantów, aby móc sprawnie obsługiwać większą liczbę klientów.