Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Koncepcja szkoleń

Grafika: metoda "Blended Learning" to recepta na sukces proALPHA Academy, która łączy w sobie tradycyjne szkolenia z webinariami, szkoleniami in-house oraz e-learningiem.

Koncepcja szkoleń proALPHA Academy - skuteczne przekazywanie wiedzy z zakresu ERP

Recepta na sukces proALPHA Academy to "Blended Learning". Metoda ta łączy w sobie tradycyjne nauczanie bezpośrednie (szkolenia) z nowoczesnymi formami takimi jak e-learning, czy webinarium. W ten sposób połączone zostają efektywność i elastyczność internetowych form nauczania ze społecznym aspektem komunikacji bezpośredniej. 

Rezultat: dzięki połączeniu różnych mediów i metod, możliwe jest wykorzystanie ich zalet, przy jednoczesnym zminimalizowaniu ich słabych stron. System szkoleniowy "proELECTRO" umożliwia dodatkowo praktyczne przetestowanie zdobytej wiedzy. 

Sprawdzenie efektów szkolenia następuje przy pomocy krótkich testów wielokrotnego wyboru, przeprowadzanych na zakończenie szkolenia. Dzięki temu zarówno uczestnicy, jak i trenerzy mogą przekonać się o poczynionych postępach. 

Szkolenie standardowe

Szkolenie standardowe zakłada obecność wszystkich uczestników. Trener i uczestnicy znajdują się w tym samym miejscu i wspólnie decydują o przebiegu szkolenia.

Szkolenie in-house

Szkolenie in-house jest sprawdzoną formą nauczania bezpośredniego w siedzibie klienta. W tym przypadku zapewnienie pomieszczeń szkoleniowych leży po stronie klienta.

Webinarium

Webinarium oferuje wspólną naukę przez Internet bez konieczności podróżowania oraz stresu związanego z dotrzymywaniem terminów.

E-learning

E-learning to kolejna forma należąca do dydaktycznej koncepcji szkoleń proALPHA Academy. Za jego pomocą przekazywana jest wiedza dotycząca obsługi wszystkich modułów standardowych.

Optymalne połączenie formy e-learning oraz szkoleń na przykładzie szkoleń firmowych proALPHA

Grafika: szkolenia firmowe proALPHA składają się z uzupełniających się faz